Diskuze k článku:První předběžné testy rozhraní USB 3.0

Super

sice je toto rozhraní v plenkách, budechvíli trvat než běžně v PC budeme mít USB 3.0 , pak začít vyrábět vše s USB 3.0 atd ... Ale jinak je to velký rozdíl 2.0 vs 3.0

USB a zátěž CPU

Vzhledem k tomu, že CPU dokáže slušně vytížit i High-Speed USB, tak se je na co těšit. Ať žije FireWire!

USB vs Media

Já to vidim tak že se zanedlouho snad zrušej i média ... Hra se prodá na fleashce přinesete domu napíchnte a nahrajete nebo budete hrát přímo skrz USB ,díky jeho vysoké rychlosti... Vůbec by mi to nevadilo.
Žádné mechanické části ,dlouhá životnost ,viz SSD disky.
Nové rozhraní 3.0 určitě přinese hodně moc a budu rád zato že bdue i z5 kompatibilní s USB 2.0.