Diskuze k článku:Sony Ericsson hlásí zpoždění XPERIA X1

Hezký, ale...

Ta X1 se mi hrozně líbí, bral bych jí všema deseti, ale strašně mi vadí těch 65k barev, to je dneska hrozně málo, viděl jsem velikej rozdíl i mezi 262k a 16mil barev a těch 65k je prostě málo...

SONY totalně zaspal?

Tenhle telefon mněl jít na trh před rokem, a byla byto špička? Ale teď je to za cenu 20.000,-kč neprodejný, protože to nemá pořádnou podporu? Ani po technické stránce to už taky není to pravé:

Z dílny společnosti Sony Ericsson

jak z dilen SE? xperii dělá HTC

SD karty

Je super že tam dávyjí SD nebo SDHC podporu, už mě štvalo jak Sony všude cpe svoje hloupé a drahé Memory Stick (například v mojí videokameře jiný typ karty používat nemůžu)