Vždy relevantní obsah a bezpečí pro vaše cookies na CZC.cz
CZC.CZ přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty a také analyzujeme vaše chování na webu, abychom mohli zlepšovat naše služby nebo pro vás připravovat služby nové. Toho docilujeme užíváním souborů cookies a dalších síťových identifikátorů, které mohou obsahovat osobní údaje. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ nám dovolíte ukládat na vašem koncovém zařízení cookies webu czc.cz a také našich partnerů (např. vyhledávačů nebo sociálních sítí), poskytnete nám přístup k vašemu koncovému zařízení, dovolíte nám zpracovávat některé vaše osobní údaje, a to včetně profilování, tržní a statistické analýzy. Nastavení cookies, personalizace a reklamy můžete změnit pod tlačítkem „Upravit nastavení“. Kliknutím na „Přijmout pouze nezbytné“ budou použity pouze ty cookies, které potřebujeme k provozu webu.
Správcem vašich osobních údajů bude společnost Allegro Retail a.s. a také někteří partneři, s kterými spolupracujeme. Vaše osobní údaje budou zpracovány pro účely snadného používání našich stránek a služeb, prezentace vhodného obsahu a personalizovaných reklam, měření reklam a obsahu, vytváření statistik a zlepšování funkcí. Udělení souhlasu je dobrovolné. Souhlas můžete kdykoli odvolat nebo obnovit v záložce Nastavení soukromí. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování provedeného před tímto odvoláním. Více informací o zpracování údajů a našich partnerech najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů na této stránce.
ICQ?:-D
Divím se, že lidé tento velmi zaostalý stále používají... Nikde jinde kromě v ČR to vůbec nepoužívají.. Lidé by měli hromadně přejít na Live Messenger, J…
Používám QIP
Tohle se mě fakt netýká, jednak proto že radši zavolám a jednak proto že takovej šmejd jako ICQ do mýho počítače nesmí, QIP je daleko míň náročnej, rychl…
Kolik stojí?
tak kolik teda stojí ta sms když odepisuju na icq?
ICQ neni jedinne co umi posilat SMS
Umi to i jabber s prislusnym transportem. A nejen to. Nemluve o rozsiritelnosti protokolu a jeho sifrovani. ;)
Tak to sem fakt netušil
tak to sem fakt netušil, asi proto, že icq nemám :)