Diskuze k článku:Zapomeňte na GTA, je tady Saints Row 2
Hmm
No zatim to vypada pekne, jenom nevim nevim, grafikou mi to pripomina GTA:SA, hlavne tim enginem apod.. Jinak by to chtelo urcite vyzkouset, tezko rict jestli to ma na GTA, prece jenom je zabehnutejsi (GTA)..
GTA fanda
GTA byla moje první hra na minulém PC ... byl jsem ohromen a tak vždy, když výjde GTA si ho musím zahrát...
Uvidíme jak se povedl tenhle díl GTA, podle videí to vypadá dost dobře (grafiku z videa nechci hodnotit).
GTA věrni zůstanem...
No já radši zůstanu věrný GTA.Nico Belic a jeho slovanský přízvuk je mi mnohem blíž než ten v dnešní době "moderní" afroamerický gangsta styl,podpořený hiphopovým soundtrackem,brrr...
Grafika
Myslím že presedlanie z GTA na toto by sa asi po grafickej stránke počnúc mnou nikomu nepozdávalo,bol by skor to krok vzad,ale síce po hernej stránke to može byť oživenie namiesto tupého nekončiaceho strieľania i trochu rozmýšľania do hry
Nároky
Víte někdo jaké má hra nároky na HW počítače? Ani na oficiálních stránkách jsem to nikde nenašel.
Hra
vypada to fakt pekne, doufam, ze to bude konkurent gta. snad ale nebude gta propadak. hned bych ji bral. jenom by me zajimala grafika a hardware
Několik her
Mně to připadá jako mix: GTA, POSTAL, MANHUNT, TEAM FORTRESS (můj subjektivní názor z videí).
Každopádně, doufám že ta hra bude za něco stát, protože jak je známo konkorunce "zlepšuje" produkty a to je pro nás koncové zákazníky jen a jen dobře - na produktu se to podepíše jak kvalitou tak i (snad) nízkou cenou. GTA IV - mám na 360, již jsem ho vlastně )několikrát) dohrál. Je to špičková hra, ale stále je co vylepšovat (menší bugy,...).Snad něco získáme . . .
Názory
Co se týče hratlenosti,možnosti vylepšovat si zbraně,domy,auta a další věci je Saints Row 2 podle mě lepší než GTA,ale grafika se mi z videí zdá nic moc,ale ještě uvidíme,s čím přijde nové GTA.Pak to můžeme porovnávat.