Diskuze k článku:Dell uvedl elegantní PC, které dostanete i s monitorem

Novinka?

Studio Hybrid je už nějaký ten pátek na trhu, takže bych ho za novinku nepovažoval...

Hehe

luxusne pc vypada tak ze mi pripomina cokoladu:-)

Tohle za 24k?

Mrkněte na cenu. 24k se dá mnohem lépe investovat. Design pěkný, ale ta cena je děs.. Nehledě k tomu, že už tam mohli dát intel gmx x4500, která je novější X3100..

Zajímavé

designově se sice jedná o celkem zajímavý počin, ale přeci jen mám raději klasický vzhled "bedny". Tahle bedýnka se spíš hodí do nějakého moderně pojatého obýváčku, nebo tak podobně...