Diskuze k článku:Dell uvolňuje další výkonný notebook
Jaj
Tak toto je nádhera, ale jak známe pr-DELL, tak si značku nechá setsakramentsky zaplatit. Ale bejt milionář tak o tom pouvažuju, už jen ta 17" s 1920x1200, kruci. :)
K čemu?
Nerozumím zaměření těhle notebooku, 17 palců si do školy nevezmete, na doma je to škoda a kvůli LANkám mi to taky nepřijde dobrý. Vyhodit toliko peněz za výkonou hračku mi přijde fakt zbytečný. Notebook by měl být mobilní, kvůli tomu hlavně vzniknul a tohle je mobilní leda tak v autě.
Krása
Opravdu krasavec, velmi se mi líbí to provedení oranžovo - černá. Co se týče hardwaru, na notebook opravdu špička, ale v tom se určitě odrazí cena. Když jí pánové od Dellu zvolí rozumně, dávám tomuto notebook velkou šanci na úspěch. Také záleží na baterce, i při té méně výkonné konfiguraci určitě bude hodně žrát.
Notas
hmm no ten notas neni pro smrtelniky ale nejake zazobance kdyz koukam co ma tak cema bude nekde pekne vysoko ! jinak ma pekne veci to se musi uznat to bude docela masinka -:) ale ne pro obycejneho cloveka !
Svet se zmensuje
doba jde rychle dopredu a bezne hodinky ho uz prestavaji stihat pocitat, na rukou us nesmis mit jen obicejny chronometr treba od Festiny, ale luxusni chyrurbicky presne Louis Erard s kozenym paskem na ktery darovalo svuj vzor nejake exoticke zvire, obleceni neni jen replikou od Bosse, ale jeho original sity na telo, no a aby nechybel nejaky doplnek na jednani kde se rozhoduje o milionech nebo miliardach, tak potrebujes jeste nejaky reprezentativni notebook na jehos display se tve oci koukaji skrze skla Nikon zalozena v obrouckach Bugatti, opomel jsem nazev notebooku, je jim Dell Precision M6400 Covet Mobile Workstation v plne vybave, zapojeny k projektoru a pripraveny ti pomoci pro pristich par minut zivota kdy budes prezentovat svou novou stavbu luxusniho mrakodrapu ktery si objednal u tveho svetoznameho architektonickeho studia jisty bohaty pan z Katarskych emiratu :)
Výkon nade vše
Musím se přiznat, že mi při čtení tohoto článku poněkud zamrazilo na zádech, rozlišení je úžasné, 16gib ram - no do budoucna určitě užitelné, quadro zajímavý počin a široká škála disků ... Nádhera. Ovšem tak trošku prekerni záležitost cena... Ta z něj myslím bude činit dosti nedostupnou záležitost :-(