Diskuze k článku:Fanděte Čechům v konkurzu do YouTube symfonického orchestru

No nic moc

No nápad je to docela dobrej, ale moc lidí do toho asi nepude.

Hm

konecne nie je youtube len na zabavu, ale ma aj nejake vyssie poslanie

Nezklamat

Každopádně Čechům i Slovákům držím palce a pevně věřím, že alespoň jeden postoupí do dalšího kola.

Super napad

me se to libi je to super napad ... video bude urcite stat za to

Stránka nebyla nalezena, tento odkaz je neplatný.

Stránka nebyla nalezena, tento odkaz je neplatný. - chtelo by to funkční link

Zajímavé

O tomhle už vím a shledávám to jako zajímavý projekt. Bohužel nejsem nějak hudebně nadaný takže se nezúčastním ale soutěžícím a celému orchestru držím palce