Diskuze k článku:HTC vydá nástupce komunikátoru Touch
Nástupce?
Prosím Vás pane redaktore, jak můžete nazvat nižšé model nástupcem? To že je vydán kalendářně po Touchu ještě přece neznamená že jeho nástupcem a pokud jste tak usoudil podle vzhledu že je mu velice podobný, tak Vás budu muset opravit... Řádově nižší model opravdu nelze nazvat nástupcem... Moc se omlouvám ale tento titulek alespoň trošku zběhlého člověka v WM branži opravdu zaráží a já si nemohl odpustit tento kometář...
Vyslo vic modelu
HTC Touch HD, 3G a Viva
http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=1056
Vybavení
Ani slovo o parametrech GSM a přítomnosti GPS, asi nemá slot na kartu. Pak to bude asi jen prohlížeč na www a to je málo. Aby to nedopadlo podle předpokladu, cituji: takže by mohla společnost HTC svojí obměnou opět útočit na první příčky v prodejnosti.
To jako, že by zůstalo jen u toho zamýšleného útoku.