Diskuze k článku:Lenovo N500: obstojný výkon, solidní cena

Procesor

Když si tu sestavu tak prohlížím,tak se mi tedy zdá,že ten procesor musí výkon hodně srážet. Mobilní grafika samozřejmě také není žádná hitparáda,ale ten procesor se mi tam zdá o hodně horší než zbytek sestavy.

Dobrý ntb

osobně se mi tento ntb líbí, dobře vybavený za rozunmou cenu, je to Lenovo, takže s kvalitním provedením by neměl být problém

Vista

Kdyby u toho nebyl OS, jmenovitě Vista [já vím, zase bla bla bla proti Vistě], nebo kdyby tam byli XP, který by na tom běhali líp, tak je to určitě hodně zajímavej notebook za zajímavou cenu.

LENOVO x ACER

Ale srovnávat Lenovo a Acer. :(

Předražený low - end

Zastaraly chipset, zastaraly procesor, nadsazená cena,... PDC rozhodně není výhra, ale je zase úsporný docela...

Zase není skladem

Proč se tu vždycky uvádí články o novinkách který nejsou nikdy skladem ?
Sem tu snad nikdy nezahlínul notebook kterej by byl rovnou skladem. To fakt nechápu, proč to teda nabízíte.

NTB

idem si kupit novy NTB a ked som uvidela tuto ponuku a celkove parametre,tak sa priznam,vela som nerozmyslala.Myslim,ze je to kvalita za rozumn cenu.Uvidim ako sa mi uplatni v praxi...Tak drzte palce:-)

NTB

Za cca 17000,- bych čekal možná trochu víc, ale u Lenova se taky platí za značku, což zase odpovídá kvalitnímu provedení.