Diskuze k článku:Lenovo představuje IdeaPad U8
PSP
vypadá to jako moje pspčko :-) které jsem si také koupil v podstatě jako hračku. Kdo chce malý počítač, koupí si subnotebook, u tohohle stejně pravděpodobně nevyužije celý potenciál zařizení.
Další taková hračka :)
Poslední dobou jakoby se pytel roztrhnul, s těmahle hračkama :)
Je to nádherný, člověk by si s tím tak rád hrál, ale když si pak každej uvědomí poměr ceny : využitelnosti, každý si udělá jasno, že přesně ta jedna, dvě věci, na které by to on využíval, je už jiná, mnohem levnější hračka :)
Konkrétně bych řekl, že tato univerzální zařízení za tisíce, jsou dnes pořád ještě hračkami pro ty, co nevědi kam s penězi a chtějí se lišit. A ještě stále nedozrála do správných proporcí. Vemte si mobily, pořád se zdokonalovaly a hlavně zmenšovaly. Dnes už ale mění jen tvary, s velikostí už není kam :) a co do výbavy, už se toho až tolik také nemění, jen dolaďuje. ..
Sekce telefony, smartphony a pda se vývojem dost silně začínají propojovat a nakonec z té vrchní řady telefonů, stejně vznikne něco takového jako je tohle. A každý už to koupí proto, že to je více telefon, stejně jako se mobily dnes fotí, poslouchají mp3 a už začíná i sledovat TV (právě k nám přichází) :)
Koupit
Pravdou je, že po něčem takovém pošilhávám, ale chybí docela zásadní informace a to o tom, jak to bude s GPS a GSM. Překvapuje mě, že to tu nikdo nerozebírá, řeší se tu v podstatě jen rozměry.
Hezký, ale...
Je to moc hezká věcička po vzhledové i výkonostní stránce, bohužel ty 2GB... i mobily mají dneska několikanásobně víc.
Atom
Pokud bude součástí toho Atomu i ten "žravej" severní můstek 945, tak to s výdrží nebude moc slavné.