Diskuze k článku:Lenovo přidává k tabletům dva nové modely

Moc pěkný

Je to opravdu krasavec. O téhle sérii slyším poprvé takže nevím jak je tomu u předelších modelů, ale hodně mě zaujala výdrž baterie která je opravdu výborná. Záleží na ceně jinak bych neváhal tento tablet pořídit pro práci i zábavu na cestách...

Kdy a za kolik

Kdy přibližně lze očekávat že budou v prodeji a v jakých cenách? Myslíte že budou ceny kopírovat sérii X61t?

Podle mě...

Podle mě se tento notebook vyvedl. Samozdrejmě ze se nehodí na hrani her, ale spíše na práci. Velmi lákavá mi připadá výměna HDD za 7200ot/min. DDR3 je taky krokem v před. Monitor jkao vždy překvapil svou velikostí, a možným rozlišením. Váha 1.1 Kg je také velmi příjemná. Kdybych hledal něco na práci, tak bych t asi už našel. Akorát mi nevyhovuje otočný monitor, ale na to by se dalo zvyknout. Kolik tadle sranda asi tak stoji?? :D

Ů

ů