Diskuze k článku:Micro-Star uvádí nové notebooky

Do ntb desktopovy chipset

jako stolni nevykonny ntb to bude fajn, ale mobilita bude na nic. diky desktopovvymu chipsetu a vykon taky, kdyz neumi ani dualchannel

Micro-Star

I přesto jak tuto značku moc neobdivuji tak tento NB nevypdá věru zle ba naopak, ale i tak jsi počkám na testy jak jse nám předvede jinak je opravdu pěkněj a ta cena bude taky hezká :)