Diskuze k článku:Nintendo uvede nové herní konzole do kapsy

Japonská grafika

Taky už vás prudí, že je každá druhá postava ve hrách japončík??? Mě teda jo! Evropana najde jen u klacickejch PC her ale třeba v bojovkách je žluto jak na rejžovym poli a narazit na hl. postavu černocha..to je um. Už by se mohli kluci malí mstít za Hyrošimu a nechat na hráči volbu postavy jestli chce hrát asiata/bělocha/čenocha, chlapa/ženskou, tlustýho/hubenýho...nějakejch 30 postavy by je nezabilo

Srovnani s PSP

proc to tu spousta lidi srovnava s PSP, tyhle dve rucni konzole nemaj mnoho spolecneho a kdo uvazuje o PSP urcite neuvazuje moc o DS a naopak, nebo uvayuje o obou, kazda z tech konzoli ma svoje pro a svoje proti, pro PSP hraje dokaret lepsi grafika a v UE znamejsi hry, pro DS zase mnohem hratelnejsi hry na spousty dni/tydnu hrani a unikatni ovladani, kdo nekdy DS vyzkousel tak vi o cem je rec kdy hra se da hrat i tydny , kdesto u PSP ta grafika zachvili omrzi a na hru si po tydnu ani nevzpomenete, hry na DS sou proste stara dobra skola od firem ktere hry delaji us od dob 8bitu, v tom je sila DSkuprikladu me u herni konzole nezajima ze nani sou treba NedForSpeed nebo nejaka strilecka, sak tyhle hry si muzu v lepsi grafice zahrat i na PC nebo velke domaci konzoli, i na PSP si kupuju spis hry jako Daxter, nebo Wall-E, proste detske hry ktere dokazou zabavit vkuse treba na par hodin kdys musim sedet v letadle, jako majitel jak PSP tak DSka si nove DS zrejme opet koupim, proste hry jake jsou na DS u konkurence casto nenajdete protoze Nintendo spoleha na hratelnost a nato ze jejich hry budete hrat dlouho :)ostaten prodeje Nintenda sou tak velke ze ani Sony s Microsoftem dokupi tolik konzoli a her neprodaj, Nintendo je v tomhle ohledu mnohem dal nes obe zbyle firmy dohromady

Baterie

"snížení výdrže baterie až o 25 %"
Proč to vůbec vyjáři dělají- zhoršují parametry oproti předchozí generaci? Je pravda, že pokud přístroj zmenší, je to citelná změna, které si v obchodě majitel předchozí generace všimne oprorti výdrži baterie. Nadruhou stranu i majtelé předchozí generace si můžou říct, že mají i v něčem lepší přístroj a nemusí si pořizovat nový.

Japan games

Nevim proč ale jako asi jsem z tědlech her o tomto provedení vyrost.PSP se mi zdá hezčí, lepčí no nevim. Prostě všechny ty hry co jsou ve videu maj ošklivý zvuky, mizernou grafiku a ještě nejhorší jsou ty klasický kresby na jedno brdo. Kdyby tam byly normalni auta, nebo naka střílečka apod.
Třeba to bude dobry ale muj prvni dojem je velmi špatny.

Nintendo

Myslím si,že stou baterkou to nebyl dobrý tah. Uživatelé především ocení výdrž baterie. Jinak starší nintendo si myslím,že má co dotahovat třeba na sony psp. Uvidíme