Diskuze k článku:Nokia 5800 XpressMusic je tady

Nokia 5800

ahoj.potřebuju poradit.když posilam soubor přes bluetooth do sveho telefonu tak mi to jde vše do paměti mobilu a ne na pamětovou kartu.tudíž když je větší než samotna pamět mobilu tak se soubor neodešlle dusledkem malé paměti.co mam udělat aby mi to běželo rovnou do karty kde je místa habaděj???ps mimochodem to mi dělala i n73.poradte děkuji*11*

Navigace

Dobrý den, rád bych se zeptal jestly někdo neví jak v navigaci nastavit přesné souřadnoce GPS (např. N 50° 54.216 E 016° 18.266). Děkuji

Zapnutí

nevíte co mam dělat když ho zapnu tak najednou se tam oběví logo nokia a takle to je dokud nevindám baterii.
nevíte co dál.
díky za odpověď

Recenze

Pěknej kousek, asi o něm začnu uvažovat. Jinak kdyby někoho zajímala recenze: http://blog.hledejceny.cz/2009/10/09/recenze-nokia-5800-xpress-music/

Nokii už ne

Pokud ten jejich mobil bude mít stejnou odezvu jako obvykle, tak to žádná bomba nebude. Navíc Nokia zásadně neupdatuje firmware a čeká, že si lidi koupí radši nový mobil, proto bych si od nich už žádný mobil nekoupil. Kdyby tam aspon hodili windows, ale ten nekompatibilni Symbian.

Video

Jak je N580 ExpressMusic "rychlá", nebo spis nehorazne pomala, ukazuje nasledujici video. Ma opravdu opozdene reakce. Nechapu jak mohli v Nokii pojmenovat tenhle telefon ExpressMusic, ja si teda "Express" predstavuju jinak.. : http://www.youtube.com/watch?v=tP3YNcSOMlgA jeste jedno, ktere ukazuje, ze muz s vetsima prstama se bez stylusu nehne. A nebo muze trenovat trpelivost.. : http://www.youtube.com/watch?v=njEG9CcMs74

Dotykovej displej

dotykovy displeej se pry nejvic kazi

Hezky

Na Nokii celkem hezky a dobra vybava, tak pockame na porovnani s ostatnimi. Ale proc porad ten symbian?

Oficiální prodejci...

Na této adrese
http://forum.nokiaforum.cz/viewtopic.php?f=63&t=2990
se objevil seznam oficiálních prodejců Nokie 5800XM, kteří budou mít tento telefon jako první a to v únoru. Jestli je pravdivý, pak nechápu, proč už to některé internetové obchody nabízejí a navíc řákají, že to je skladem.....:-(

Naprosto...

... nepouzitelne, diky dlouhe odezvy pri ruznych cinnostech, jak jsem videl z videa.sam jsem meml nokii N95 a rychle jsem se ji zbavil, prave z duvodu pomale odezvy a tato nokie je jeste k tomu dotykova,no to bude parada, mackat na displey a cekat jestli jste aplikaci spustili nebo se jen netrefilitady bych vyzdvyhl prave iPhone, ktery ma odezvu skvelou, je originalni a plne funkcni

Ehm..

podle toho co píšou má velmi kvalitní výbavu, ale je tam označován jako mobilní telefon..to je podle mě trochu blbost, protože tohle už je snad PDA, ne? ty parametry tomu už naznačují..jinak osobní hodnocení: vypadá pěkně, po designové stránce dobrá nokie jen by mě zajímala ta cena, kterou jsme se nikde nedočetl..

Dotykovej displej

Ty dotykový displeje teď nějak frčej,podle mě je standartní mobilní klávesnice lepší.

Design

vypada fakt pekne, kdyby jeste vychytali tu odezvu tak by to byl velky konkurent pro iphone. jinak pekne specifikace

Ovládání

tak toto mě dostalo..když jsem se kouknul na obrázek myslel jsem že je to recenze o nějakým super ovladači k televizi:-D fakt to tak vypadá a po přečtení nadpisu jsem byl zklamán...