Diskuze k článku:Packard Bell představuje svůj první netbook
Vypadá dobře
Velice vypadá dobře a úchvatná je i kapacita hradisku u tohodle malého ntb až 160 GB. Taky velmi uřitečné 3G možnost připádí. Myslímsi, že dobrá konkurence pro Asus ee a DEll mini :)
Srovnání
Ahoj,nevíte někdo, jak na tom bude cosetýče výkonosti dual atom? Přemýšlím o malém notebooku s hdmi výstupem,pač bych vždy tennto malý model propojil s monitorem. Myslíte,že po grafické stránce by zde měl být též problém? A daný dual atom by měl problémy pře přehrávání hd videa, myslím,co se týče vytíženosti? Pokud někdo víte o nějakém odkazu, prosím uveď te ho sem. Díky moc i za opovědi.
První model
Něco mi říká "První model nebrat!!!" Možná jsem moc opatrný, ale testovacího králíka nikomu dělat nechci. Až to bude mezi lidmi, budou recenze a pozitivní zkušenosti, pak bych teprve uvažoval o koupi. Copak jsem sám, kdo to takhle vidí? Ostatní vždy jen chválí?
Bližší specifikace
Display: 8.9 inch, 1024 x 600 pixel, 1GB of RAM, a 160GB hard drive, and a 1.6GHz Intel Atom CPU. It runs Windows XP, has 3 USB ports, 802.11b/g WiFi a webcam, a 5-in-1 card reader, and an optional 3G wireless module.Cena: 400 - 590€Na to, že to je NETBOOK je to docela zajímavá konfigurace, už jen vychytat výdrž baterie a váhu a můžeme začít přemýšlet o koupi...
Na netbook dobré
Tahle konfigurace je dosti dobrá v porovnání třeba s prvními EEE a v kombinaci s WXP které nejsou tak náročné by to mohl být velice povedený výrobek. Dávám za jedna :)