Diskuze k článku:Sony bude prodávat levné notebooky s Blu-ray
Proč?
Blue-ray mechaniky jsou dost drahý a jestli ji chtěj dát do levnejch noťasů, tak ten noťas sám o sobě nebude moc velká kvalita...
krom toho blue-ray je sice nová technologie, ale pro běžné použití k ničemu. Myslím tím, že v dnešní době rozmáhajících se SD disků, flashek apod se "kulatým kamárádům" trochu snižuje použitelnost. A to ještě ani neberu ohled na cenu blue-ray disků.
Blbost
na uhlopricce notebooku rozdil mezi dvd a BR normalni smrtelnik nepozna a pokud ma ten nout vystup jenom D-sub a ne HDMI tak je ta mechanika dost o nicem, lepsi bude si pockat az se zacnou prodavat slim BR mechaniky a upgradovat si nouta, kterej HW zvaldne zpravocani i projekci videa v full HD
Můžu se zeptat :)
Jestli chcete, můžu se zeptat kámoše, jestli bude mít včas nějaký podrobný info. Jeho bratr dělá nějakýho snad šéfika technickýho ve vaio divizi pro CR, nebo tak neco. Pokaždý má o všem co teprve přijde do čr slušnej přehled :)
BR
proc si ted porizovat blu ray? podle me se tahle technologie nestihne rozsirit,protoze uz nam na dvere klepou rychly NAND flashky a holograficky disky s nekolikanasobne vyssi kapacitou.nevim nevim,ja bych si pockal.ale samozrejme kdo je nedockavej a ma tisice nazbyt,tak proc ne?
Kvalita či kvantita?
No teď hlavně aby si uchovali standart svého továrního zpracování ( neberu ted poslední řadu 11" vaio notebooků kde měli špatně kabeláž ). Aby nakonec nezačalo sony vyrábět low-end notebooky typu acer do 12 000 kč s dph... Doufám že si zachová sony tvář exklusivnější značky v oblasti IT.