Společnost Acer rozšířila svoji nabídku monitorů Ferrari o dalším model, tentokráte s úhlopříčkou 22 palců, který bude dostupný ve dvou různých variantách. Jedna z variant bude pro ty náročnější a všehovšudy bude vyrobenou pouze 500 kusů.
Na oficiálních stránkách má společnost Acer v přehledu produktů LCD monitor F-22 a na japonských oficiálních stránkách této společnosti je popis LCD monitoru F-22bid. Prozatím se mluví o tom, že právě verze F-22bid bude vypuštěna na trh v množství čítající 500 kusů, ale nakolik je odlišná od modelu F-22 prozatím není jasné. Vědomi jsme si nyní pouze specifikací, které povídají o tom, že nový monitor F-22bid disponuje rozlišením WSXGA (1680 × 1050 pixelů) a odezvou pouhé 2 ms (gray-to-gray). Společnost Acer uvádí, že monitor dále disponuje dynamickým kontrastním poměrem 20000:1 a jasem 300 cd/m2. Pozorovací úhly LCD panelu jsou 160° horizontálně a 170° vertikálně.
22palcový LCD monitor F-22bid
Celková spotřeba LCD monitoru F-22bid je 55 Wattů, 1 Watt v pohotovostním režimu a mezi rozhraním naleznete D-Sub, DVI a HDMI. Oba dva monitory vypadají shodně a nejedná-li se o zřejmé popletení názvů, mělo by se opravdu jednat o dva různé modely i z pohledu toho, že F-22 nabídne poloviční dynamický kontrastní poměr, oproti modelu F-22bid. Od původních verzí monitorů Ferrari z dílny společnosti Acer došlo k menším změnám v barevném podání a především v provedení nohy a podstavce monitoru. Celý monitor F-22bid má rozměry 511 × 416 × 203 mm a váží 4,8 kilogramů.
_________________________________________________________________
Zdroj: engadget.com
A kde ho koupím ?
To by mě zajímalo, kde bych si takovej monitor mohl objednat...? Pochybuji, že by se nějaký kousek dostal do ČR :-(
Re: Je to SMEJD
Smíííííích tobě chlape. . hlavně že o tom nevíš víc jak oni jen něco nadáváš a chováš se nevhodně když se ti to nelíbí tak jim dej mínus a nežbrblej tu …
Re: Je to SMEJD
No jo... mínusy se snaží Acer dohnad na designu. Pravda, že Ti, co o tom moc nevědí, tak mohou snadno naletět.
Re: A kde ho koupím ?
Byla to spíše nadsázka. Ale ohledně silnic- viděl jsem jet Ferrari i na horší silnici, než D1. Na druhou stranu, kdyby jezdily na těch našich silnicích j…
Re: SMRT ATI
No, s tímto by CZC mělo něco udělat... Vidím, že této osobě hráblo :o)