Diskuze k článku:Apple iPhone 3G na českém trhu již brzy

3Gs

LOL. Již brzy. Já budu teď kupovat 3Gs (ASI) a teprvé má vyjít 3G. Jsem ztoho blbec!

:-)

Jednou si ho snad koupim :-)

Ano

podle meho to neni nic az tak zas luxusniho ano je to nove ale je to porad jen mobil a ktery ma obrovskou reklamu...

První verze

První verzi bych vzal tak zadarmo, chce to prostě vylepšit do nové verze, jako u všeho (stajně jako OS, auta a plno dalších technických věcí). Ale kdo musí mít nutně novinku, dělá dobrovolně testera, odměnou mu budiž, že je in. Každý má na výběr.

IPhone je podvod?

Ted jsem hledal vsechny recenze iPhone 3G a - jsou tahle:
GPS neumi sledovat trasu, pouze ukaze cestu, mapy stahuje z netu, v zahranici nepouzitelne, jako GPS do auta nepouzitelne
Neumi mazat SMS jednotlive, pri psani sms nabizi slova v anglictine a nejde to vypnout, neumi posilat MMS
Stahuje emaily ale nelze ulozit prilohy
Jako HD se k pocitaci neda pripojit
Pro prenos dat se musi nahrat specialni soft iTunes, ktery neni nic moc
fotak v podstate jen 2 Mpix, kamera zadna+ tahle
je moc hezky a pokud se vam nezasekne v chodu da se z nej telefonovat a prohlizet web, jinak niccena 3500 tomu odpovida, 12000 sotva, doporucuji nekupovat dokud se cena nesrovna s kvalitou nabizenych sluzeb

Pěkný mobilek

Designově vypadá skvěle, ale za svou n95 bych ho momentálně nevyměnil - má navíc jen dotykový displej(ovšem těžko říct, kdyby byl na trhu v době uvedení n95)

Nic moc

Vždyť je to pouze obyčejný mobil s neobyčejnou cenou a dobrou reklamou, jinak a nějaký převratný kousek vůbec nejde...

Re: První verze

I phona mam první model sem celkem spokojenej až na to že nemá kameru což se snad už řeší, ale zajímala by mě jedna věc mam firmware 1.1.4. samozřejmě mi to update přes iTunes nabízí ale na forech jsem se dočtl že jakmile bych to updatoval taky bych ho měl zablokovanej, nemáte s tím někdo zkušenost?

K čemu...

jsou dobrý tyhle kýčovitý přehrávače "empétrojek" ? Když chci mobil na volání, koupím si něco za 2 litry, co vydrží nabitý týden. Pokud chci komplexní komunikátor, koupím si nějaké PDA třeba od HTC.

Chyba článku

Dobrý den,Rád bych upozornil na to, že obrázek s popiskem iPhone 3G a na všech ostatních není nový model 3G, ale starší iPhone.