Diskuze k článku:Chtěli byste DVD přehrávač ve tvaru terminátora?
DVD přehrávač
Osobně se mi ten DVD přehrávač moc nelíbí,sice filmy všechny jsme viděl a jsou dobré,hlavně 3 díl.Ale tohle spíše pro fandy a milovníky toho filmu, nápad není špatný,ale jak pro koho.
Koupit? či nekoupit?
tyto produkty jsou sspíše pro lidi, kteří mají rádi výtřednosti a mají zbytečné peníze, já jakožto běžný uživatel, který moc peněz nazbyt nemá si raději koupím věci designově jednodušší, ale s nižší cenou a stejnými, ne-li lepšími fukčními parametry
Odkaz
odkaz je spatne nalinkovany, nevede na stranku, ale na czc.cz/....
Prelinkujte si to, mne je to treba fuk,vim kam psat web. adresu, ale moje matka by to nezvladla ;) (teoreticky - co by tu delala)
Design
Jediný výrobek, který se mi tu líbí jsou ty repráčky, ale ty prachy bych za ně nedal. Ty ostatní věci se mi vůbec nelíbí.