Diskuze k článku:Chtěli byste DVD přehrávač ve tvaru terminátora?

Design

Náhodou až na ty repráčky se mi to docela líbí , tím neříkám žesi hned vše takové kupuji

Ten TIE Fighter chci

kde ho sezenu? a jaky parametry ma ta webka ?

USB repráčky

.. jsou roztomilé, ale dát tolik peněz za 2 Watty, no asi bych si to rozmyslel :-P

DVD přehrávač

Osobně se mi ten DVD přehrávač moc nelíbí,sice filmy všechny jsme viděl a jsou dobré,hlavně 3 díl.Ale tohle spíše pro fandy a milovníky toho filmu, nápad není špatný,ale jak pro koho.

Koupit? či nekoupit?

tyto produkty jsou sspíše pro lidi, kteří mají rádi výtřednosti a mají zbytečné peníze, já jakožto běžný uživatel, který moc peněz nazbyt nemá si raději koupím věci designově jednodušší, ale s nižší cenou a stejnými, ne-li lepšími fukčními parametry

Odkaz

odkaz je spatne nalinkovany, nevede na stranku, ale na czc.cz/....
Prelinkujte si to, mne je to treba fuk,vim kam psat web. adresu, ale moje matka by to nezvladla ;) (teoreticky - co by tu delala)

Design

Jediný výrobek, který se mi tu líbí jsou ty repráčky, ale ty prachy bych za ně nedal. Ty ostatní věci se mi vůbec nelíbí.

Design prodává

No designem moc zajímavé věci, otázkou je opět poměr cena/vyjímečnost/praktičnost.