Diskuze k článku:D-Link: Čím víc antén, tím víc Wi-Fi

Víc wifi sítí se ruší?

Dobrý den, slyšel jsem že když je víc wifi sítí poblíž sebe, navzájem se spomalují a celkově fungují hůř než kdyby byla v okolí jen jedna.
Chtěl bych vědět kolik je na tom pravdy?

Jj

souhlasím

Jde to i jinak

Funguje to, ale s 1GBit ethernet je to absolutně neporovnatelné. WiFi jsme úplně zrušili a natahali jsme po baráku Cat6 a jsme za vodou, PC-PC jede zhruba 50MB/s a ve hrách je ping <1ms.

Hmmm

zajmalo by me co to vsechno dokaze ? ja by se to projevilo pri hrani her ? muze to nekdo doporucit nebo s tim ma spatne skusenosti ??? rad bych to vedel !! dekuju

:-)

a neni to málo?

Něco jako...

čím víc pruhů tím víc adidas?nevím nevim teda jestli mohou tři antény zvýšit výkon (příjem) signálu než třeba jedna silná...

D-Link ... pro mne kvalitní výrobky

Měl jsem možnost pracovat s několika různými zařízeními firmy D-Link a vždy jsem byl spokojen. Nikdy se neprojevila sebemenší chybička na HUBech, WIFInách, atd. Tím nechci tvrdit, že D-Link je neomylný, ale pro mne je to značka kvalitních výrobků.

802.11N Draft xx?

A jaký je to 802.11N Draft? V listopadu byl již schválen Draft 7.0, ale zatím jsem neviděl zařízení vyšší než Draft 2.0.