Diskuze k článku:Evolve Survivor: mobil, který přežije i přejetí autem

Jsem zvědavý

Možná to fakt není značka,ale má to 2 roky záruku,tak jestli odejde,tak ho prostě vrátíš.Za další je trochu škoda,že tam není GPS,ale z mého profesního hlediska by mohl být na stavbě v klidu.Asi hodně lidí čeká.Zatím co jsem četl testy,tak fakt vydrží dost.Mrkněte na you tube ,je ttam toho docela dost.

Druhy displej

Uz jsem to psal na nekolika mistech, ale ani v teto recenzi to nikdo nezminil (Zajimave, ze to nikoho nenapadne, to vsichni fakt jen tupe opisuji letaky?). Krom odolnosti povazuju za hlavni feature ten druhy displej, protoze na nem jsou funkce, ktere na takovem mobilu asi krom volani budou nejcasteji pouzivane bez nutnosti svitit velkym displejem. Kdyz vezmeme v potaz, ze obycejne digitalky s takovym displejem vydrzi vice nez rok na knoflikovou baterii, je jasne ze nekdo opravdu premyslel. Tohle baterii usetri opravdu dost.http://blog.i-logout.cz/762977-e15-a-blabolrecenze-evolve-survivor.php

Konečně

Konečně pořádnej telefon a ne ty lesklý plasťáky od Nokie.. Aby nedošlo k nedorozumění, Nokii mam rád a další telefon bych chtěl on ní, bohužel jsou ale její nové modely lesklá tragedie..

Zajímavý

Tak tomu říkam nežničitelný mobil za rozumnou cenu

Hodne pekne

Hodne pekny mobil, zacinam o nem uvazovat, dost by se hodil pri praci.....Jen skoda ze nema bluetooth, ale clovek nemuze chtit vsechno

Pro záchranáře, hasiče...

Třeba pro takový hasiče nebo záchranáře výbornej mobil...

Recenze

A taky a to mi odpusťte nechápu ty pitomce kteří sem píšou recenze na něco co sami nikdy nedrželi v ruce jen proto aby měli věrnostní body.
To co tady někteří předvádějí je nad moje chápaní. Tupé kopírování reklamních prospektů asi nikomu nepřispěje k získaní potřebných informací o produktu o který má zájem.
A co se týká tohoto telefonu,doufám že to nebude jen krabička co se dá přejet autem ale nedá se z ní volat.
Navíc ohrana IP4 ho-la-la tak to je tedy pecka
doporučuji najít si na internetu co to znamená a jaký stupeň ochrany to vůbec je.

Zajímavý

je to fakt povedenej kousek ale ta cena na tokovou vybavu a odolnost je primerena ale zase mame krizi a ceny vseho jdou dolu a kdyz to nesrazi krize tak pokrok :-D

Kvalita?

No hlavně aby k něčemu byl také software.
Koupil jsem si od Evolve tento
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55159
a musím říct že větší klump jsem v ruce ještě nedržel a kdyby nebyl v záruce tak bych ho včera vzteky rozmlátil na s..čku.
Bohužel odkaz k diskuzi sem už neumístím protože produkt není v prodeji ale to by jste si početli.Sám jsem přispíval v hojné míře né příliž pozitivními zprávami.
Také jsem ho již jednou reklamoval (nefungoval displej,nešla jedna z karet,telefon jen vibroval když mi někdo volal a nešlo to ani přijmout ani odmítnout ani vypnout telefon)
To že se mi z reklamace nevrátily sluchátka neřeším ale telefon opět vykazuje podobné chyby přesto že je !! OPRAVENÝ !!
Je mi jen líto CZC protože příspěvky jako je ten můj vrhají špatné světlo i na ně přesto že s produktem nemají nic společného.

Pěkná výbava

telefon má prý tuto výbavičku• FM rádio
• MP3 přehrávač
• teploměr
• tlakoměr
• výškoměr
• kompas
• svítilna (lze použít i při vypnutém telefonu)
• laserové ukazovátko (lze použít i při vypnutém telefonu)
• GSM 900/1800 Mhz
• 2" TFT displej (65 000 barev/176 x 220)
• české menu
• budík, poznámkový blok, hodiny, kalendář, stopky, kalkulačka, časové pásmo, 4 hry
• polyfonní vyzvánění
• podpora microSDHC karet (až 8GB)
• podpora USB
• pogumovaný odolný povrch
• telefonní seznam pro 300 kontaktů
• SMS kapacita pro 100 zpráv
• Li-Ion baterie, 3.7V/1300 mAh
• provozní doba: 240 ~ 450 minut
• pohotovostní stav: 240 ~ 450 hodin
• velmi nízká hodnota vyzařování (SAR: 0,37 W/kg na 10g hmoty)
• provozní teplota -20°C ~ 60°C a relativní vlhkost 35% ~ 85%
• rozměry: 53 mm X 115 mm X 24mm
• hmotnost: 138 gramů
• CE certifikace

Obsah balení: mobilní telefon, USB kabel, síťová nabíječka, stereo sluchátka

Vhodné

výborný na jízdu na kole kdyz vam omylem vypadne ci na beh proste vyobrony

Zajímavý

Doufam, že na tom bude lépe než "nezničitelný" siemens M65.

Vhodné pro horolezce

Nenalézám jiné lepší využití než pro tento sport tam bude asi k nezaplacení a nebo pro týpky co si neváží věcí a všechno jim tak nějak padá z ruky :-)

Bezva pro mne

No tak tenhle mobil asi fakt potřebuji. Přežije umývací mánii mého dítěte ( já vím, že píšou odolný vůči stříkající vodě, ale to zatím přežily všechny, tenhle musí být ještě odolnější), přežije, když s ním někam bací, má svítilnu, což považuji za naprosto úžasnou věc. Funkcí má víc, než kdy využiju (hlavně telefonuji a svítím). Můj nynější mobil je chudák trochu nad hrobem (holt není dětemodolný), tak teď už vím, co je pro mne nejvhodnější. A třeba i trochu zlevní, než ten starý definitivně klekne.