Diskuze k článku:K základním deskám MSI hodnotné dárky zdarma
Nesmysl
Nechápu co si o nás myslí, že když k desce dají čtečku za pár korun tak ji okamžitě všichni koupí? Sorry ale kupovat desku podle dárku je nesmysl.
Rozporuplné
Tahle čtečka je jistě šikovná a užitečná přidaná hodnota, ale kupovat kvůli tomu desku od MSI? Myslím že je lepší si připlatit alespoň za Gigabyte (DS3L) a získat tak prověřenou kvalitu a výborné OC možnosti. Pokud by někdo chtěl "just" základovku od Microstar, tak se mu asi ta čtečka bude hodit :)
Plati to?
Dobry den, desku MSI jsem u Vas koupil pred dvema tydny, plati to tedy i pro me? Dostanu ctecku?:) Hodila by se.
Deska
před pár lety jsou koupil pár desek od MSI, všechny postupně odešly, samozřajmě těsně po skončení záruční doby... takže se snažej zvýšit prodeje alespoň takhle :D