Následovník legendárního HTC Touch Diamondu je tady

Nejen rychlý internet nabídne nejnovější komunikátor řady Touch od HTC. Novinka je navíc již nyní dostupná v našem obchodě.

HTC, jeden z předních představitelů asijské smartphonové produkce, představuje Touch 3G, další přírůstek do rodiny stylových mobilních telefonů HTC Touch, který obsahuje nejen zabudovanou GPS navigací včetně antény. Nechybí fotoaparát s rozlišením 3.2 MPx a automatickým ostřením. Zařízení obsahuje celkem 256 MB vnitřní paměti ROM a také 192 MB paměti RAM. Pro uživatelská data lze též využít paměťový slot typu microSD.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přehledná základní obrazovka s úhlopříčkou 2.8" poskytuje uživatelům okamžitý přístup ke všem důležitým informacím - e-mailům, textovým zprávám, kontaktům, záznamům v kalendáři i aktuálním zprávám o počasí. Nechybí ani grafické rozšíření TouchFLO pro pohodlnější ovládání přístroje prsty. HTC Touch 3G může zaujmout uživatele také začleněním technologie WCDMA - technologie EGDE je samozřejmostí - pro rychlejší mobilní přístup k internetu až 7.2 MBit/s. Uživatelé na cestách díky HTC Touch 3G vždy najdou správnou cestu díky možnosti GPS navigace a jednoduchému ovládání.

Nový Touch plně využívá možnosti, které poskytují technologie HSDPA, WiFi a BlueTooth pro zajištění rychlého a spolehlivého připojení k internetu a spolupráci s celou řadou příslušenství. Jeho velký a přehledný displej s úhlopříčkou 2.8" je ideální pro práci i multimediální aktivity. Česká verze operačního systému Windows Mobile 6.1 poskytuje ty nejlepší předpoklady pro různorodé oblasti využití, od profesionálních systémů až po stylovou zábavu. Bližší informace o zařízení naleznete v našem obchodě (zde).

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku (9)

Ay na ty wokna

Invest CK 4. 2. 2009 8:59

Jakýkoliv přístroj s woknama jiz nikdy.

Design

einstejn 30. 1. 2009 11:17

HTC se mi vsechny libi vzhledove i funkcema. tento je ale spise takova levna varianta. osobne bych sel do diamondu

HTC se činí...

efrankie 30. 1. 2009 0:04

Koukám, jak se tato korejská firma činí... Stále nové a nové přístroje vypouští do oběhu. Ale je to dobře, aspoň poroste konkurence a ostatní výrobci se …

Legendárního? :-D

X46X 29. 1. 2009 21:40

Kde jste vzali že diamond je legendární to tedy nevim.. :-D Přijde mi dosti přehnané ho nazývat legendárním :-D

HTC

fdo 29. 1. 2009 2:33

jj jsou to stroje no mozna jsi poridim diamond !