Diskuze k článku:Nástupce legendárního HTC Touch v našem obchodě
Kopie iPhone...
Myslím, že ačkoliv má tento dotykáč daleko více funkcí než iPhone, tak jej to neohrozí... iPhone je fenomén a ve světě je nejpopulárnější... Iphone nemám, nepotřebuji jej, ale pokud bych volil dotykáč, tak určitě iPhone
Zlepšení
Noo tak toto zařízení konečně odpovídá mým představám. Moc chválím záměnu HTC konektoru ( něco jako miniusb ) pro sluchátka za klasický jack. Rozlišení displeje je uzasné, stejně jako velikost ram a takt procesoru. Výkonově tahle mašinka bude vysoce nad průměrem dnešních zařízení. Cena je sice vyšší, cenově srovnatelná s notebookem střední cenové kategorie, ale určitě je to výborné zařízení, které leckomu pevný počítač nahradí.
Dostupnost
Dobrý den, už od jeho uvedení čekám, kdy se konečně objeví. Nevíte, kdy bude tento přístroj skladem?
Nejlepsi na svete
nevim proc tak strasne vychvalujou apple iphone, kdyz htccka jsou mnohem lapsi, mel jsem tri prvni compakta ktery byl tenkrat revoluci v komunikatorech a nemuzu si tuto znacku vynachvalit. iphone prisel jen s jinym ovladanim a lepsim hardware ke kterymu htc stejne smerovalo. a ted je to tady...
Tak na tohle čekám...
Zajimalo by mě jestli vyrobí i verzi s HW klávesnicí... a nwm co to má znamenat že ho maj v obchodě...LOL dokud je tam Dodací lhůta: neznámá
Ve vašem obchodě? To je vtip?
Dobrý den. Pousmál jsem se nad titulkem "v našem obchodě". Já ho skladem u Vás nevidím. Nebudu snad jediný, kdo předpokládá, že budete opět z posledních, kdo ho bude mít skladem, jak to u Vás ve zvyku bývá. Takže titulek jaksi není na místě. Jak jste si to uvařili, takové to máte.