Diskuze k článku:Nokia uvádí nové mobilní telefony ze série N

Něco málo informací navíc

odkaz na mobilmania.cz obsahují poměrně kvalitní a všeřikající obrázkyN79
http://www.mobilmania.cz/default.aspx?catalog=1&catitem=7398N85
http://www.mobilmania.cz/default.aspx?catalog=1&catitem=7399

Dvojtej blesk

Sice to líp zní ale je to kprdu...lepší by bylo mít jedno jako přisvětlení(jako u SE) a druhý jako blesk...ale to chlapce z finska asi nenapadne NJN furt je co zlepšovat

Nokia vs Apple

Velká škoda, že si Nokia nepospíšila a nevyšla s novými modely na trh dříve, než Apple začal s iPhone. Přišli dle mého o dost potencionálních zákazníků

Nokia

Na prvni pohled mi to moc nepřipadá jako mobil,spíš jako MP3 přehravač :) Pro normalni uživatele jsou některe věci zbytečné. Záleži kolik budou stát.Můj typ asi nad 10 000kč,jako každe nové značkové Nokie.Ja se přikláním k mobilum od Sony Ericsson.

AMOLED

AMOLED je technologie související s OLED ? Nebo nějaká pseudooled :D ?
Protože se mi nějak nezdá nasazení OLED už dneska ,by ten mobil asi nebyl cenově moc fajn :)

Stará dobrá n95

Lepší výdrž baterie, možná u toho druhého lepší displej, nový design ale celkově nic nového oproti n95..