Diskuze k článku:OBRAZEM: iPhone 3G zná v Česku svého prvního majitele

Poslední fotka

Nevím jak ostatním, ale mě připadá ta poslední fotka trochu jako fotomontáž.... Červený chlapík je o moc větší (velké ruce a hlava) Agáta směřuje polibek úplně někam jinam. a přechod z pultu na červené triko je při tom osvětlení příliš ostrý, ale mohu se plést.....

Nedivte se!!

Když mi rodiče vyprávějí o tom jak se stály fronta na banány - je to pro mne neuvěřitelné. My budeme našim dětem vyprávět o tom jak se stála fronta na iPhone 3G. :D :) =) =D Nechápu ty lidi co tam stály. ;)

CZC je bulvár??

Popisy fotek jsou plné chyb (shoda podmětu a přísudku autorovy/i nic neříká), fotek je jak v bulváru a popisky jsou stejné, jak v pokleslém bulváru. PR firmy Apple bez informační hodnoty.Tohle bych na webu CZC nečekal a doufám, že je to jen test a že tohle čtenáři a snad ani management firmy nechtějí....(nápověda y/i zní autorovi)

Marketing

Konzumní společnost. Každý si koupí to, co mu vyhovuje a na co má prostředky... Jak jsem již jednou v diskuzi napsal. Apple to po maketingové stránce zvládla na jedničku... Stačí se podívat (i u nás v CZ) na weby, které se točí kolem telefonů. Co mají všichni společného? Ano, je to iPhone-mánia... Ale buďme upřímní, je to pouze a jen naše zásluha... O čem se nemluví, netáhne lidi...:-) Na trhu je za stejnou (srovnatelnou) cenu mnoho jiných zařízeních, o kterých se tolik nemluví, ikdyž jsou technologicky malinko jinde...:-) Prostě každému co se mu líbí, ale diskutovat na téma tohle je "krám", "tohle" je lepší mi přijde zbytečný...:-)

Jaký je rozdíl?

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi IPhone a IPhone 3G?
Je to jen v tom že funguje v 3G síti a nebo má i lepší funkce jako např.: už nemusíte instalovat aplikace pro odesílání MMS apod.?
Dále by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi normální a 3G sítí? Děkuji za odpověď.

Pekny clanek

Pekne zpracovany a zajimavy clanek a to ze zde nekdo resi propojenost CZC s bulvarem neber vazne - lide obcas uz nevedi, co by napsali=)

Nicmoc

Asi je přitahuje to logo jablíčka nic víc totiž na té věcičce není přitažlivého ... No možná by jsem změnil názor, kdybych ho měl v ruce, ale podle toho co jsem si četl v recenzích Ipodu tak za tu cenu tam chybí fakt hodně věcí ...Tohle je zatím pro lidi s tučným kontem, pro ty co chcou být COOL, pro ty co maj moc hodný rodiče a zaplatí jim to ...Většina mladých kdyby si na to měla vydělat vlastní kč, by si rychle rozmyslela jestli Ipod nebo chleba :-)

Fůůůj

apple si jen udělalo reklamu v Americe a jak tam propukla mánije tak se to brzy dostalo do Evropy, za tu cenu by se tam mohlo vlést více funkcí a kdo se trochu orijentuje v it tak by si tohle nekoupil...

Nechápu...

lidi, co stáli od 5-ti odpoledne, aby si mohli o půlnoci koupit mobil... že by davové šílenství? :)

Na čem ulítáváme? :-)

Nikomu bych se nesmál, že stojí ve frontě na svojí modlu.Desítky lidí tady v CzC čekají na novou kartu, desku, procesor třeba i půl roku od objevení se v ceníku (doplňte si sami na čem ulítáváte :-) )
Také by někteří stáli frontu i o půlnoci, jen aby měli doma svojí skříň, paměť a kdovíco ještě jiné. Sám bych asi takhle nešel, ale jistý si nejsem. A kdo může být. PS: mám Treo a jsem spokojen

Cena je asi nějakej vtip

Za peníze který dáte na iPhone v ČR si můžete v USA koupit 4 iPhony.Trochu nepoměr myslím.

"český sen"

Stojí tam 10 hodin a taky nakonec dostanou velký ho... totiž předražený kýčovitý přehrávač empétrojek. Já skutečně nechápu to haló, když za lepší cenu jsou již několik let dostupné PDA, která mají mnohem více funkcí a užitnou hodnotu vůbec. Nehledě na fakt, že i ten iphone lze sehnat o třetinu levněji už půl roku.

Hm

Hanbou bych se propadl kdyby mě někdo viděl v takový frontě... ale až bude za 3000,- bez smlouvy, tak si ho asi koupim ;-)

SUPER

Je to super fotočlánek, psaný s humorem a už od prvního zákazníka. iPhone vypadá jako nějaká revoluce, osobně bych si jej ale nekoupil jelikož bych nevyužil všechny jeho služby ale jinak super...!!
Dávám 1.