Diskuze k článku:SKONČENO: Za fotografie a videa můžete vyhrát zajímavé ceny

Diskriminace

Nekteri z vas maji aspon XP.. co my, co mame jen Linux :) Ta soutez je znacne diskriminujici.. byt v americe tak uz je to davno u soudu :)

Bleee

jak si fotky či videa upravujete v programech, které jsou součástí Windows Vista - no tak to sory ale kvůli vám si ten hnuj do počítače instalovat nebudu!!!

Nechytly se

tak to ja si myslim ze Vista sa nechyta vubec a chytat se nebude ja sam sem ji mel asi dva dny a stacilo me......A stim marketingem....na tom neco bude....Jako je napriklad podpora prodeje....Jako sory ale myslim si ze dojnou kravu s toho neudelaji a uz je to asi nekde v te casti upadku...vista je proste šit....

Danajský dar :)

jo.. a před předáním výhry proběhne u každého krátké ověřování pravosti použitých Vist...
Ani nevím proč jsem si teď vzpomněl na své PC začátky, počítač Tesla PMD 85 a programovací mini-jazyk "Karel" s jeho nesmrtelným "au, narazil jsem" :)))

Chjo

Jednoznačně soutěž výhradně pro foto/video lamy. Každý kdo to s focením či děláním videa myslí byť jen trochu vážně, tak jistě nepoužívá ve Vistách integrovaný blbůstky. Takže v téhle soutěži jistě nejde o kvalitu fotky či videa, ale čistě jen o zoufalý pokus o propagaci Vist :o/

Fotografie

To tak budu celej nadšenej ukazovat fotky microsoftu, se na ně můžu vyprdnout a co se týče VIST? nejhorší systém kterej kdy vytvořili

Vista

a to si mam kvoli tomu zaobstarat na ten svoj kram Visty????sak to neutahne

Visty

Soutez je zajimava, ale co se za ni skryva uz tak hezky neni. Jak je dneska moderni : Co nelze dobre prodat nebo ztraci na zisku/popularite, udelejme reklamu ,) . A tohle je jeden z prikladu. A visty si instalnu az to bude zatracene nutny, a tomu bude za dlouho, mozna nikdy.

Marketing

Ceny jsou to pěkné, MS se snaží podpořit svoji Vistu (s ohledem na to, že už je ohlášen Windows 7), jenom mě napadá jestli by to nemohlo také vést k ověřovaní pravosti Vist u zúčastněných autorů. Možná jsem paranoik, ale s nelegálními Vistami bych to téhle soutěže určitě nešel (samozřejmě, nemám nelegální Visty)

*****

Visty jsou prostě omyl, tak jako Millenia, ty zase pro změnu byly splácaný z NTček a win 98. Špatný výkon a mizivé nové technologie které by uživatele opravdu přesvědčili že Visty potřebuje. Vzpomeňte si na nástup windows 95, to byl rozdíl - windows 3.11 byly náhle v úpadku a nikdo se k nim rozhodně nevracel, tohle u Vist rozhodně nehrozí.

Cena

speciální cena -"Odpoledne ve společnosti Microsoft ČR" to jste mě fakt rozesmáli

Damn...

Mnoo, moc rád bych si zasoutěžil, jenže bohužel moje prázdniny byly dost prázdné a když už jsem měl dovolenou, ani jsem nikam nejel a i kdyby bylo kam a s kým, bylo zrovna počasí, že jsem za dva týdny dovolené byl jendou u vody :D
Fajn .... a zrovna jsem zapomněl foťák doma :DDDD

Skin

Zůčastnil bych se, ale nemám Visty. Eistuje nějaký skin do WinXP, který udělá (vypadá) skutečné prostředí jako ve Vistách?

OS

Uživatlé OS XP mají smůlu :(..jsou součástí Windows Vista.
uživatelům WV přejme hodně úspěchů v soutěži...

Re: bleee

njn Microsoft asi potrebuje podporit uz tak zasekane Visty..tak vymysli souteze aby lidi aspon napadlo ty programy otevrit...

:-)

mno visty mám na notebooku jdu to zkusit držte palce:-)

FS 100

Zase mám smůlu. Nedávno sem ji koupil a zrovna tady u CZC.

Příště

A příště vyhlásí soutěž s názvem upravujeme fotografie v Malování :D

Postup

Postup:
1. Zpracujte videa pomocí programů "Windows Fotogalerie a Windows Movie Maker"To snad nemyslíte vážně, zpracovávat videa v tomhle :D kupte si radši nějaký profesionální nástroje, třeba alespoň pinnacle, nebo liquid studio..