Diskuze k článku:Sony bude prodávat nové all-in-one desktopy

Cena

Moc pekne. Konecne neco, co nema tu kvadrovitou bednu dole, a neni to Apple. Ale nevi nekdo nejakou pribliznou cenu?

Re: pocitac

Podle mě bude vhodný tak do kanceláří,pro práci s dokumenty a internetem,ale uvedené komponenty (např.dvoujádrový cpu intel 3Ghz je dosti výkonný)tak uvidíme,ale horší to bude s výměnou komponent (VGA,ventilátory...),velké plus dávám hlavně za skladnost,ale mínus za rozšiřitelnos pc komponent.

Malý nabušený a ani nie drahý

Myslel som si že to bude drahý kus súdiac z čoho sa skladá+rozmery,ale opak je pravdou.Na jednej stránke som si všimol cenu 1379.99 dolarov(v prepočte cca 25000kč) To je celkom prijatelné pre určitý okruh ľudí či dokonca firmy.http://nakupvusa.cz/eshop/computers-565098-B001F51IP0-Sony_VAIO_VGC_JS190JB_201_Inch_All_in_one_PC_30_GHz_Intel_Pentium_Dual_Core_E8400_Processor_4_GB_RAM_500_GB_Hard_Drive_Blu_ray_Drive_Vista_Premium_Black

Pekne

hodne zajimave.libi se mi, ze nezabira tolik mista.

Periferie

Vypadá to, že to má jen 3 USB, tedy alespoň ze zadu. To je trochu málo, i když USB hub za 200 kč to jistí :-)

Snazi se Sony dohnat Apple?

Nevim, nevim. Hodne mi to pri prvnim pohledu pripomina iMac. Samozrejme se to nemuze v zivote vyrovnat, protoze Apple sazi na kombinaci hardwaru, softwaru a stability. Urcite si to sve nadsence najde, ale myslim, ze v CR to tak horke nebude...

Par obrazku

Vygooglil jsem par obrazku tak tady jsou:
http://rapidshare.com/files/158637650/Sony_VAIO_VGC-JS190.zipneni na nich zadnej vodoznak tak snad nevadi ze to tady davam

Do prace

Vypada velmi dobre a dokazal bych si ho predstavit v praci a treba i v bankach kdyz tam maji desktopy na stole a na nich monitory ale obavam se ze cena bude nijak zajimava oproti klasickemu pc ve kterem se muze clovek pohodlne vrtat.

Grafika

Tyhle počítače se vyznačují komfortem, výborným provedením, sladěností HW atd, bohužel je tu problém s místem i chlazením a tak se bohužel asi nikdy nedočkáme nějaké výkonné grafiky, takže to asi pro pařany nikdy nebude. Na druhou stranu se to alespoň hodí do bytu a není to taková ta hrozná krabice někde pod stolem. Rozhodně třeba pro ségru, nebo do kanclu dobrá mašina.

Pocitac

no me se zda ze tenhle pociac bude dobrej akuratjen na internet ta grafika jak koukam nic moc ostatni veci nejsou spatne ! a cena ta bude taky pekna :-)