Diskuze k článku:SteelSeries vydá herní periférie pro nadšence Warcraftu

Paráda

Myš je fakt povedená, klávesnice už mi přijde horší, rozhodně na ní zapracovali méně než na myši a podložce..

Cena

Pokud vas zajima neco vic jako mbne tady je odkaz na oficialni strankjy steelseries neni to nic lacinyho :(http://www.steelseries.com/teaser_heaven/add_to_basket/wow

Moc pekna mys...

Taky wow nehraju, ale ta mys vypada moc pekne...

Vypadá pěkně

Má super futuro design a fakt se mi líběj ty podsvícený pruhy na hřbetě. Jen se bojim, že možná bude zpočátku tročku nezvyk do ruky, kvůli těm celkem hranatejm tvarum, čudlum, atd. Mam kulaťoučkou MX518 :) Ale vypadá pěkně.
Podložky nenutno komentovat, sám mam steel QcKmini a fakt perfektní ten mikrovlákno povrch. Pojízdnost myši "pro mě" ideální .. jak rozjezd tak brzdnost, lehce otiratelná/omyvatelná, když na ní mam válet celej den ruku, působí příjemně. V kombinaci s povedenýmá WoW malůvkama fajn :)

Gamers

No, tyhle komponenty jsou moc pěkné, nicméně, když už je to klávesnice / myš s motivy a vzhledem WOW, 100% by všichni hráči uvítali voděodolnost... ;) přeci jen platí pořekadlo - známe své lidi

Re: Moc pekna mys...

Taky wow nehraju,ale vypadá to pěkně,mohly by udělat myš a ostatní komponenty s motivem call of duty nemyslíte ?? :-)

Reál

Uvidí se jak bude vůbec vypadat v reálu.

Bude mys na CZC?

Velice pekna myška, wow sice nehraju, ale to by nevadilo, ze?
Planuje se tedy jeli prodej zde na CZC?

Design

mys a klavesnice jsou velice pekne, jenom by me zajimala cena, sice nejsem fanda WOW ale tu mys bych si koupil hned

Desing

hej sice vYsoká cela ale moooc pěkná miška....nwm nwm..budu o ní přemejšlet...

Re: design

uplně super...

Prachy

Tady někdo neví jak vytěžit další prachy ......Nebo spíš ví dobře jak na to:D

Hustá myška

Kdyby takovou myšku udělali i bez motitvu WoW, tak by mohla být llevnější, ne? :)

..

Myš je fakt povedená, klávesnice už mi přijde horší, rozhodně na ní zapracovali méně než na myši a podložce..

Wow

Wow, a Starcarftové by nebyly?

I jiný hry

k omohly by tohle udělat třeba i u jiných her a ne u wow, třeba cod,gta :)