Diskuze k článku:Třetí ročník ankety Křišťálová Lupa 2008 právě startuje

Nominace

již máte můj nominační hlas a zaručeně budu hlasova pro Vás

Nominace

Je to tady pěkné, levné, přehledné, množství diskusí, příjemná obsluha, co víc chtít ;-)
CZC má můj hlas ;-)

Czc

Moje dva nejoblíábenější e-shopy jsou xzone a czc, ale jelikož czc je tak trošku i potál, asi z toho vyjde líp .)

A co jako

chleba levnejsi stejne nebude

Přístup k zákazníkům nemá obdoby

S tak vstřícným přístupem při osobním jednání a řešení problémů jsem se již dlouho nesetkal a myslím, že ochota pracovníků CzC udělat třeba něco navíc pro zákazníka je opravdu obdivuhodná, alespoň já mám takovéto kladné zkušenosti. Máte můj hlas.

Czc rulez

Czc.cz je oproti konkurentům opravdu super, pokud srovnám třeba s ***** která má ještě k tomu vlezlou reklamu s tím slizem.Je super, že k produktům lze diskutovat, přidávat recenze, obrázky, je zde jakási komunita, dárky za body... jste super a doufám, že zůstanete super!Doufám, že vám můj bod aspoň troch pomůže k získání hlavní ceny(ač je to asi jen papír :-D)

Sice nejste vzdy nejlevnejsi

ale me se tady libi je to tady prehledny a ne jak u mimozemstanu kde je to strasne neprehledny

Dostanete svuj hlas

Svuj hlas urcite dostanete ne jen odemne, ale i od spousty dalsich.Jste nejlepsi v oblasti interenetovych obchodu a posouvate hranice stale dal a dal, v tomhle smeru jste prukopniky, protoze kopirovat je snadne, ale neustale vymyslet neco noveho a lepsiho chce opravdu spoustu prace.I kdyby se objevil jiny levnejsi a "vybavenejsi" obchod, pro me jste nejlepsi a nejlepsi zustanete, proto Vam vas hlas patri.Myslim ze pro spoustu zakazniku jste vyhrali uz davno. A to je myslim to nejdulezitejsi.

Nominace.. jak by to vypadalo

jednoznacne davam hlas czc, ale zajimalo by me, kolik negativnich hlasu bych dostal, kdybych napsal, ze hlasuju pro nekoho jinyho :D

Nejlepší E-shop v ČR

Rozhodně dostanete můj hlas, jste nejlepší E-shop co se IT týče. Váš server je už takový portál. Denně vás navštivuje tisíce nadšených lidí za vaše služby.Bonus klub je také velmi výborný projekt a držím palce ve vašem zlepšení a naprosté výhře. Jen tak dál CZC :)

Czechcomputer na hrad! :)

Nevidím pro Vás konkurenci, nevidím důvod, proč by náš milovaný eshop opět nevyhrál :) Držím palec

CZC

i ja jsem vas nominoval jako eshop a v hlasovani smim hlasem muzete pocitat (jako minuly rok), jsem tu u Vas uz dva roky a zatim jsem si na nic nemoh stezovat ve vsem vyjdete zakaznikovy vstric, navic jste pridali Bonos Klub ktery je tu pro nas a ve kterem je plno peknych darku a dalsich moznosti, delate pro zakaznika hodne a ted je moznost aby zakaznik udelal neco pro Vas