Diskuze k článku:MSI uvádí 14palcový herní notebook GX400
Cena
no jsem zvedavej jak to vyjde cenove i kdyz takova tragedie by to byt nemela pak by me zajimalo na jakych taktech pojede ten procak a kterej tam vlastne bude.Jestli bude do 20k tak ho koupim
Herni notebook
to je podle mě úplně hrozný spojení :D "herní" "notebook" :D
To je pro mě něco jako "závodní" "kombajn".
Proti .. žádnej... ale osobně používám notebook na práci .
Kdy v prodeji
chci se zeptat czc jestli uz neco ví o prodeji tohoto notebooku kdy se bude prodavat takle to reknu dekuji
Vykon
Jen pro kontrolu, termin 'herni notebook' je velmi zavadejici. V zadnem pripadne se nejedna o stroj, ktery bude drtit nejnovejsi hry v max. nativnim rozlisenich sveho displeje. Nejnovejsi hry si na nem zahrajete, ale urcite ne na plne detaily a v plnem rozliseni.http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.htmlVykony mobilnich grafickych karet se od posledni (8xxx) generace moc nezvysili, bohuzel :(.
Prinosne ?
co kdyby czc upravili hodnoceni prispevku jenom na kladne je to dost neprijemne dostavat zaporne hodnoceni a to ne kvuli tomu ze ubyva bodu v czc bunus klubu ale opravdu nevite kdo a proc to vam ty minusy dava
Docela hezká sestava..
..a cenově asi bude lepší než to co vyrábí ASUS (byť jeho herní notebook je opravdu herní - Core2Extreme, 2x 8700GT v SLi a tušim 4GB ramky:) Cena okolo 55k kč. :D Kdybyste to někdo chtěl, řekněte si. :D