Zapojte se do soutěže "Happy time", kterou jsme pro Vás připravili společně se společnostmi Microsoft a Canon, a můžete vyhrát atraktivní ceny společně se zajímavým odpolednem ve společnosti Microsoft. Končíme 17.11.2008.
Stačí nám zaslat na screen (náhled) Vaší obrazovky, nebo video jak si upravujete fotografie či záběry z dovolené v programech operačního systému Windows Vista a můžete vyhrát skvělé ceny. Soutěž bude ukončena 17.11.2008. Vyhlášení výsledků proběhne 20.11.2008 na těchto stránkách.
Díky operačnímu softwaru Windows Vista máte možnost si vše upravit hned v několika programech, jako je například Movie Maker, DVD Maker, Windows Fotogalerie nebo Windows Live. Je jen na Vás, který program si vyberete. V případě, že jste ještě nikdy nepoužívali, žádný z uvedených programů. Máme pro Vás připravenou stránku, kde najdete užitečné návody jak s programy pracovat (více informací naleznete zde).
Pro zařazení do soutěže tedy stačí zaslat náhled Vaší obrazovky, nebo video na náš soutěžní e-mail: soutěž@czc.cz a do předmětu zadat pouze Happy Time a můžete vyhrát skvělé ceny:
- cena: Fotoaparát Canon EOS 1000D
- cena: Xbox
- cena: Digitální kamera FS 100
- cena: Sada Microsoft - klávesnice, myš a webová kamera
- cena: Inkoustová tiskárna iP 4600
- cena: Klávesnice Microsoft
- cena: ChromaLife Pack
- cena: Myš Microsoft
- cena: Balení fotopapírů SG201-AR
- cena: Počítačová hra Microsoft
Pravidla soutěže:
- Do soutěže budou zařazeni všichni soutěžící, kteří nám zašlou soutěžní obrázky dle instrukcí na uvedený mail soutez@czc.cz.
- Každý soutěžící se smí zúčastnit pouze s jedním příspěvkem.
- Výherci budou vybráni 3člennou porotou sestavenou ze zástupců společnosti Czech Computer, Canon a Microsoft Česká republika.
- Výherci budou kontaktování a současně zveřejněni na stránce Czech Computer i microsoft.czc.cz, nejpozději do 20.11 2008
- Czech Computer si vyhrazuje právo změnit termín trvání soutěže.
- Výhra není právně vymahatelná.
- Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci společnosti CzechComputer, ani jejich rodinní příslušníci.
Více informací o celé soutěži se dozvíte zde.
Diskriminace
Nekteri z vas maji aspon XP.. co my, co mame jen Linux :) Ta soutez je znacne diskriminujici.. byt v americe tak uz je to davno u soudu :)
Bleee
jak si fotky či videa upravujete v programech, které jsou součástí Windows Vista - no tak to sory ale kvůli vám si ten hnuj do počítače instalovat nebudu…
Nechytly se
tak to ja si myslim ze Vista sa nechyta vubec a chytat se nebude ja sam sem ji mel asi dva dny a stacilo me......A stim marketingem....na tom neco bude..…
Danajský dar :)
jo.. a před předáním výhry proběhne u každého krátké ověřování pravosti použitých Vist... Ani nevím proč jsem si teď vzpomněl na své PC začátky, počíta…
Chjo
Jednoznačně soutěž výhradně pro foto/video lamy. Každý kdo to s focením či děláním videa myslí byť jen trochu vážně, tak jistě nepoužívá ve Vistách integ…