Diskuze k článku:TomTom ocenil českého rekordmana v počtu mapových oprav
Cirkus
tak tohle je teda pekna komedie. Takova cena utechy by me spis odradila od dalsiho updatovani. Ani bych se nedivil kdyby vyherci ta cesta tam a zpatky + cena usle prilezitosti dala vic..to radsi doma drepet na zadku.
Komedianti
To je asi apríl, ne?
Jen jsem se utvrdil v tom, že tento produkt si nekoupím, pokud je tam tolik nedodělků a firma za relativně kvalifikovanou práci na aktualizacích v rozsahu několika desítek hodin u tohoto "odměněného pána" zaplatí bezplatnými aktualizacemi děravých a neúplných map, které si pak pán může doplňovat, mi přijde jako dávat za odměnu omalovánky s doplňovačkou.TomTom si nikdy nekoupím!!!
....
sice navigaci nevyužívám, ale řeknu vám že o tom ani vyšší vedení v zahraničí nic neví. česká pobočka udělala spíše takové přátelské gesto. ale mohli sakra mnohem víc přitlačit za takovou snahu, prostředky na to mají na 100%. mohli mu dát alespoň 50% slevu na jakoukoli navigaci z jejich nabidky.
doufejme že někdo povolaný si to přečte a do příštích let udělají opatření na zlepšení odměn (respektive pana Prchala za rok odmění mnohem lépe než posledně, pokud jim s tim updatem map nesekne).
Hmmm
myslím, že je super, že má TomTom takto lehce otevřený software a že můžou lidé doplňovat... Sám mám doma navi Mio, ale nejraději bych ji zrušil a vyměnil za TomToma... v přímém porovnání jsem se přesvědčil, že je na tom TT lépe.. akorát ta cena... jinak gratulace... ono to předplatné je na rok asi 40 eur, takže více jak litr na ulici nenajdete:-) ale kdyby pán dostal nějakou poukázku 50% na novou navigaci, tak by jim to asi v TT neutrhlo ruce...
Jsou to ubožáci
Nedávno jsem se ptal, kdy že to dostanu nějakou tu aktualizaci přez TomTom home, protože jsem měl mít roční podporu a za celej rok se mi nic nestáhlo. Dostal jsem výsměšnou odpověď, ať si koupím novou mapu za dva litry. Jak jistě snadno nahlédnete, moje příští navigace nebude ani Tom ani Tom. Ať si to nabuší třeba do trenek lempli líní.
Aktualizaci provádí zákazníci?
No moment, takže zákazníci opravují chyby, Tomtom pak tyhle opravy prodává jako aktualizace?
Dárkový certifikát
Osobně bych jej teda odměnil štědřeji než jenom ročním předplatným, přeci jenom 600 oprav za rok je docela hodně a myslím že tím TomTomu hodně pomáhá...
Asi z nej maji radost...
Takovou odměnu mu museli dát schválně aby se příště tolik nesnažil. Kvůli každé opravě to musí pracovníci TomTomu fyzicky na místě ověřit, takže jen kvuli tomuto jedinému borci museli vyjíždět ověřovat 2x denně :-DD
Hmmmm
Hmmmm tak to jsem teda na lopatě.... mám takový ocit, že za aktivitu tady na CZC webu odměňuje společnost tedy daleko zajímavěji a šťedřeji. Když už chtěli zveřejňovat, že někoho odměnili, tak mu mohli dát něco fakt zásadního, nebo o tom měli raději mlčet. Myšlenka neustálých oprav mapové databáze je bezvadná, také je bezvadné, že uživatelé mohou přispět, ale pokud jdou s něčím takovým na veřejnost, tak to mohlo mít větší lesk.
Tomtom a kvalita softu
Toto ocenenie by mohlo dokazovat, ze tomtom sa naozaj snazi o aktualnost softwarovych mapovych podkladov a verim ze pre nich je predavanie tohoto ocenenia velmi dobra reklama. Ani sa necudujem preco je tomtom ako navigacny soft tak oblubeny kedze je stale aktualny, hoci ma konkurenciu zo strany miomap a igo. Osobne pouzivam hlavne miomap a sem tam igo - a musim povedat ze aktualizacie map prichadzaju tak v priebehu raz za rok - u igo, a niekedy az raz za dva roky u miomap, co som si vsimol. Cize aj takyto ludia sa svojimi postrehmi staraju o to, aby sme napriklad v prahe nezabludili koli tomu ze je jednosmerka tam, kde sme mali prave odbocit. Mozeme sa im podakovat aj my uzivatelia :)
Souhlas
Souhlásím s ostatními, mohl dostat nějakou vetší odměnu za to co pro TomTom dělá. Já nevím, například nějakej nejlepší model navigace a do toho to předplatný, ale takhle je to od tak velké firmy výsměch.