Diskuze k článku:Začal INVEX 2008

Souhlasím s komentáři uživatelů zde.... Osobně jsem ale letos spokojen.

Je to slabší a slabší - to jo - Jen pokud jedete na konkrétní business meetingy či potkáte třeba i nečekaně zajímavé osobnosti, tak se to vyplatí (to bohužel pro běžného návštěvníka je těžké).
Já letos úspěšně obchodně navštívil a tak i přes oprávněné výtky, co tu pravdivě píšete, jsem spokojen (ospravedlněno 500+600 Kč za vstupné a pendolino :-).
Navíc jsem s kolegou potkal pana Staňka z Nvidie a měl šanci v rámci business zóny krátce podebatovat.
To bylo velmi zajímavé - asi se třemi dalšími jsme probírali novinky jako 3D, SLI, PhysX, CUDA i co se chystá do konce roku proti výborné 4870 - chystá se toho relativně dost na obou frontách Červení ani Zelení nelení :-). Je vidět, že je specialista na PR - ten by prodal nvidii snad i ATI superfandovi :-).
Nestane se často, že potkáte opravdu dobře postaveného manažera s častým osobním výskytem přímo v US sídle firmy, zejména když jde o primárně hardwarově orientovanou firmu.
Nepočítám Microsoft, SUN či jiné podobné, spíše software orientované - to je snazší - více konferencí, přednášek a snad šancí, třeba i pro zaujatou veřejnost, potkat jejich manažery...
GPU a CPU related obory jsou prostě dle mého více vzrušující :-) a tedy dost zajímavé.

Propadák

Po minulem roku, kdy jsem si invex docela uzil, je tento rocnik krokem k zaniku Invexu. Jeden nezaplneny Invexovy pavilon V (G1 - pouze konference), pul pavilonu Digitexu ...........skoda psat dal
PS: registrovany vstup do pavilonu V pro odborne dny se v pondeli vubec nekontroloval

Věci zdarma

Na Invexu se dalo sehnat i nějaké věci zadarmo- propisky, igeliky. Ale letošní ročník se pčekonal- dávají tam zdarma Toyotu RAV4! Jedinná podmínka je koupit si televizi Sharp za 5.000.000 Kč :). Pozn. Nevím přesně model Toyoty, ale v ceníku je od 0,5 do 1,2 milionu korun.

NEEE

Na invexu jsem byl několikrát před pár lety, je vidět že tenhle veletrh začíná dost ztrácet prestiž i vystavovatele, snaží se to zachránit pavilonem s hrama a tak, pro odborníky tohle asi není že, no třeba to letos zlepší:)

INVEX - hořké vzpomínky na minulost

Tak zkušenost přímo z Brna - po pondělní návštěvě bohužel nechápu, za co jsem zaplatil vstupné. Pár stánků, pár lidí, naprosto MRTVO.
Vzhledem k publicitě všude v médiích - bída - nic než bída...
Chystá-li se sem někdo z větší dálky, upřímě jej lituji..

Ivnex už není to co dříve

Veletrh Invex uz bohuzel neni to co drive. Pamatuji dobu, kdy byl uplne nascpany vystavovateli, ale s rostoucimi naklady na expozici se to vystavovatelum nevyplati a radeji si pronajmou okolni budovy. Drive jsem se na Invex tesil, dnes tam jiz nejezdim, je tam toho rok od roku mene a dokonce i sekce zamerene na hrace, ktera byla nacpana k prasknuti, byla i minule poloprazdna. Celkove je to skoda, ale Invex upada.

NEEE

Na invexu jsem byl několikrát před pár lety, je vidět že tenhle veletrh začíná dost ztrácet prestiž i vystavovatele, snaží se to zachránit pavilonem s hrama a tak, pro odborníky tohle asi není že, no třeba to letos zlepší:)

Novinky v CC

Jelikož nemám čas obrážet více či méně nepodařené akce jako Invex nebo brouzdat celé dny na netu, tak si každý den juknu na úvodní stránku CC, kde najdu všechny důležité novinky a nestojí mě to ani pět minut času...

Noo....

Včera přijedu na invex plný očekávání a co se nestane, nikde ani zmínka o tom že by mě někam s mym již předem reglim lupenem neměli pustit, ani na potvrzení, kde byli podobné věci vypsané a když přijdu k pavilonu INVEXU V, tak mi řeknou že tam nesmim, samozřejmě tam bylo nejvíc věcí, ale co se dá dělat, doufám že to za rok bude lepší

ASUS / INVEX nejen VX3 - WGT 2008

http://www.asusweb.cz/wgt/