Diskuze k článku:Nová impozantní série počítačových skříní od Thermaltake
PŘEDSTAVENÍ/RECENZE
Poměrně slušné videjko s rozborkou a sborkou:
http://www.overclock3d.net/reviews.php?/cases_cooling/thermaltake_spedo_advance_chassis/1Obrázky v hi-res (recenze)
http://www.legionhardware.com/document.php?id=774&p=0
(je třeba na ty proužky obrázků klikat, objeví se pak celé fotografie)
Ta je
Ty bláho :o),ta je,ale až někde uvidim cenu,tak řeknu, "ta je". Tohle je fakt paráda, jen cen už taková paráda nebude. Ale kdyby mi měla vydržet pár let,tak po rozpočítání to není tak hrozné. Ještě malý odkaz: http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11592&Itemid=67
Fajnovka
vypadá na oko super i zpracování bude dozajista na úroni, ale lituju každýho, kdo z toho bude každej čtvrt rok dolovat prach :))
..........
Tak takhle nějak vypadaly starý bedny od Repasovanejch PC Siemens :D
-jinak parametry a vodni chlazeni rozhodne dobry
Cena
Koukal jsem že stojí okolo 200 Euro = 5000 Kč, to není ani moc - viděl jsem daleko daleko horší a přesto dražší skříně:)
Kvalita...
Tak mám pocit, že se dali na cestu "navrch huj, vespod fuj".Vypadá fakt slušně, ale provedení tak za pětikilo. Hromada špatně poskládanýho plastu, kdo to proboha pro ně vyrábí...
XPRESSAR - když už jsme u těch TT novinek
krátká preview
http://www.svethardware.cz/art_doc-556318EF204D0B42C12574CC00522B4D.html
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11628&Itemid=67Asi nejzajímavější obrázek s potrubím
http://xtreview.com/addcomment-id-5871-view-Thermaltake-xpressar-RCS100.html
http://xtreview.com/images/thermaltakem%20Xpressar%20ACS100%2001.jpgOsobně si myslím, že chladit to sice bude úžasně, už tu podobné, i když neintegoravané systémy jsou, ale ten hluk... kompresor ve skříni mi připadá dosti podezřele. Jenom se mi zdá, že na okruh nepůjde připojit GK, což je dnes asi nejčastější důvod koupě vodníka. Přecejenom procesory jsou dnes úsporné a pasivy kvalitní...
Paráda
Tahle firma proste nezklame asi nikdy
sám od nich mam bigtower Shark a musím říct ze je zpracovaním po všech stránkách výborná stejne jako ostatni modely
Zajímavá
je velice zajímavá a propracovaná, ale na svoji lian li nedám dopustit, líbí se mi spíš minimalistickej design, tohle tak když mi bylo 16
Hrubost...
JDe videt ze se na teto desce vyvojari pekne vyradili protoze tato deska zahrnuje vsechno na co se da vzpomenout.. efektivni chlazeni je taky dominantou teto skrine.. tesim se na recenzi a cena.. o te se radsi nebudeme bavit:D:D
Good
Vypadá velice hezky akorát bych tam přidal nějaký ten ukazatel teploty atd. Jinak je super ale cena musí být asi méně zajímavá
Thermaltake
jo jo tahle firma proste nezklame asi nikdy
sam mam od nich bigtower Shark a musim rist ze je zpracovanim po vsech strankach výborna stejne jako ostatni modely
Impozantni ?
impozantni je snad JEN ten pocet vselijakejch vetraku design - pekny, ale to je tak asi vse