Diskuze k článku:VIDEO: Nový CPU chladič od Thermaltake

Cena??

Nevi nekdo kolik bude stat?? Kdyby stal do 1000 tak by to vyla i docela vyhodna koupe...

Vodní chlazení

Zdravím, uvažuji o vodním chlazení svého pc.Chtěl bych s ním chladit procesor Intel Core 2 Quad Q9650 a grafiku Ati 4870X2, možná časem i dvě v crossfire.Moc pěněz na rozhazování zrovna nemám, ale když už tak už bych chtěl opravdu něco pořádného, třeba i za pár let, až budu měnit celé PC, tak abych to mohl strčit i do dalšího.Nemohli by jste mi poradit opravdu nějakého kvalitního vodníka ?Jo jinak k tématu, i já jsem doposut používal klasické chlazení vzduchem a tento chladič vypadá opravdu pěkně, ale nevim, všichni lidé, které znám mají case pěkně někde pod stolem a to jestli jim chladič svítí nebo ne je jim vcelku jedno.Myslím, že dost lidí by více ocenilo, kdyby chladič(nebo jiná vnitřní část PC) neměla nějak zajímavý tvar a třeba nesvítila, ale hlavně, aby se tak ušetřilo na ceně....

Thermaltake =líbivý design,kvalita žádná

Dle mého názoru Thermaltake umí dělat velice pěkné a kvalitní
skříně a za přiměřenou cenu.
Tot vše!!!Ostatní jeho produkty jsou jen špekem na který potřebuje
nalákat zákazníka.
Týká se to především ventilátorů a vodního chlazení,s tím také
mám osobní zkušenosti.
Ventilátory se chvástají jak jsou perfektně tiché,ale opak je pravdou.
Údajům o hlučnosti se absolutně nedá věřit,při v celku vysoké ceně
jsou hlasité jako turbína!
Pokud jde o vodní chlazení,tak se jedná především o předražené
,,All in one" řešení které se nevyrovná kvalitnímu vzduchovému chlazení.
Nutno ještě zmínit nekvalitní pumpy,které jsou v duchu nízkého
výkonu a hlučnosti.
Pokud jde o jejich vodní bloky,tak ty jsou opravdu srandovní,lepší
výsledky má i Zalman se svými bloky s kruhovou koncepcí.
Opravdu ,,D-Tek Fuzion" to zdaleka neni.

Design

vypada pekne jenom by me zajimaly testy.pokud budou dobre tak ta cena bude vyssi nez ostatni

Hezke

hodne dobře provedeny chladič...asi velka kvalita a cena..radsi nemluvit

:-D

já se pořád divim že to neutrhne procesor, přeci jenom je to docela váha (hlavně páka). Jinak je to důkaz že voda ještě nezvítězila, tohle dokáže zchladit hóóóódně procáků:)

Hezké..

..ale Noctua a ThermalRight rulez. Nic ve zlém, ale TT je pouze v kategorii, hezké barvičky za hodně peněz. Prakticky jsou ty chladiče naprd.http://www.frostytech.com/top5heatsinks.cfm(najděte jedinej TT.. :)