Diskuze k článku:Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň
STOOBI
tak jako to neni moc soutez kdyz se prihlasi profik jako stoobi ale ikdyz se zapoji tak snad se najde nekdo kdo je vetsi magič co se tyka PC vychytavek ja mam v PC stojan vyjizdeci na pivko a je to styl:D z CD mechaniky predelany ikdyz to zabralo all pozice v case a mechanika je proto na dne case:D
Kopírování
Nevím, proč tu někoho tak vychvalujete, když tu projíždím stránky czc a najdu tohle: http://www.czechcomputer.cz/art_doc-D1DF10B0511FB3F7C12574480072200C.html?lotus=1&Highlight=0,sout%C4%9B%C5%BE ... takže, pouhé kopírování..
Ach ta čeština...
Při čtení vaší zprávy mě přímo kopla do obličeje vaše hrudka.
"...Ty by neměli být nikdy.."
pokud mě pamět neklame (a tím jsem si celkem jist), tak "ty by neměly (ty fotky)"...
Když už po sobě neco vypouštím do světa, tak to po sobě alepoň jednou přečtu, ne ?:)
Malé možnosti
Tak jsem nafotil, cca před půl rokem vytvořené, dílko a snažím se vybrat max. tři fotky, jak požaduje CZC a nevybral jsem, je to málo. Dále 500 obrazových bodů tu fotku úplně zničí, nejsou vidět detaily. Proto díky, ale soutěže se nezúčastním.
Fotomontaze?
Dobry den,
docela by mne zajimalo jestli berete i fotomontaz jako zajimavy napad vyuziti skrine.
dekuji za odpoved
4. 4. 2008. ?
Je to opravdu datum, do kterého se mají dokumenty posílat? Protože to už asi jen málokdo stihne :)
Stoobi
tak to grilování nesmim ukázat své skříni,pač to by asi chádák nepřežila :o). Jinak se těšim,co nového zas Stoobi předvede. Už jsem dlouho od něj nic neviděl,tak snad se máme na co těšit. Musim pochváli ceny,teda hlavně tu prní :o). Určitě víc než dobrá motivace.
Nový soutez , ale chtel by to trouchu jinak
Nemam nic proti tohoto souteze , ale myslim si ze nekteri nemaji skrin aby vyrobil či vytvorit podle vlastni prestavu , ( nerikam nic daleko i ja nemam skrin navic ) , treba fotit vedle vchod do CZC nebo s zamestnanci CZC , ale to je jen muj napad :)
Casemodding
Uz me presly doby, kdy vsechno muselo svitit v tom a v tom odstinu, nejlepe jeste blikat do rytmu... Nez sem stihla neco takeho udelat, doslo mi, ze ty prachy, co bych utracela za veskere vychytavky, vrazim nekam jinam.. Lepci fungovat na osklive nadupane masine, nez na vystavni kalkulacce...
Kdy?
Otazka pro CzC - po kolika dnech od odeslani by se asi tak mohl prispevek objevit mezi zakaznickymi recenzemi?
Dvě výtky
1. Už zase?! To už je trochu hloupý ne?
2. Opět koukám, bude málo času pro přípravu skříní, když vyhlášení má být 1.9.2008
Ceny ?
Pivo si dam radsej v bare a znacku Trust velmi nemusim. Nehovorim, ze su to nekvalitne vyrobky, ale kazdy ma svoje oblubene:) Ale dufam, ze sa najde dost ludi, ktori vytvoria nieco zaujimave. Mozno sa potom inspirujem :)
..
Dnes už tomu moc neholduju, ale nějaký ten pátek zpátky byly mé nejoblíbenější modifikace Borg Cube, Doom 3 casemod, HL2 mod, alien a matrix. Samozřejmě všechno rukama profíků :)
Ale to už jsou takový ty extrémní přestavby, spíš umění ...
Casemodding
Dřívě mě to strašně bralo, prohlížel jsem všechny fanweby s tímto námětem. Sledoval na youtube záběry z přestaveb extrémního charakteru, ale dnes už nějak ..... asi stárnu .)