Diskuze k článku:Věštíme budoucnost mobilů a služeb v roce 2009
Co by měl mít telefon
Z mého čistě telefonovacího pohledu (fakt nic jiného s telefonem obvykle neprovádím) mu chybí jedna zásadní věc a to svítilna. Měla jsem donedávna úplně obyčejnou Nokii, byla černobílá, jen telefonovala a s T9 psala slušně smsky, ale hlavně měla vpředu takovou malou svítilničku, ale svítila dost slušně. Využívala jsem jí několikrát denně (teda samozřejmě v noci). Teď mám mobil, co fotí, hraje rádio, má X Java her, na internet s tím můžu, videa můžu točit (ani jedno jsem ještě nepoužila - mobil jsem zdědila po té co Nokia odešla do elektornického nebe), ale nemá baterku a já jsem bez baterky dočista slepá.... to by měl podle mne správnej mobil mít.
Qwerty
logout128: Tak to máš tedy zvláštní přání, mě takové přístroje tedy absolutně nesedí, mám HTC kaisera s vysouvací qwertz do strany a absolutní spokojenost, měnil bych snad jedině za novější HTC. Ale jinak je to určitě věc každého, co komu vyhovuje.
Hudební telefo
Opravdu bych uvítal telefon, s opravdu kvalitními reproduktory, já osobně - a myslím že nejsem sám -, kdo rád poslouchá muziku, ale nerad s sebou tahá víc jak jedno zařízení. Nyní mám Nokii 6233, již dva roky perfektně slouží, a reproduktory jsou jedny z nejlepších jaké jsem slyšel. Kámoš má i790 nebo jak to je, zabírá hrozně místa, a když jsme srovnávali reproduktory u telefonů tak jsem radši mlčel, ikdyž on tvrdil že je nemá vyřvané. Testovali jsme na cca. stejnou hlasitost [on na max. já cca. 8-9/10], a z toho jeho Sonyho šel takovej hodně nečistej a suchej zvuk. Taky to bude tím, že 6233 má stereo repro, kdežto ten Sony jen "mono".Opravdu bych uvítal telefon s většími reproduktory, a hlavně s kvalitnějšími. Tak teď mě sprdněte že jsem zarytej Nokiář ! :-]
QWERTY
Doufam, ze rok 2009 prinese hlavne pouzitelny telefon s QWERTY klavesnici ala Palm Treo (tj. zadna vysouvaci podelna klavesnice, ale pekne na sirku pristroje). V tomhle smeru se mi libi novy Palm Pre, snad nezklame.
Sagem
Nedávno sem dostal VODAFONE 533...Je to taková malá šlupka podobná nokii,funkce to má podobný,vzhled...také funkce jako mp3,fotak.....jediný rozdíl je v ceně....ASI TAK 2500KČ!!!:-D
Nový Palm
vyšel nový! Palm se WebOShttp://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=2024osobně této dirmě velice fandím :)
Go Smart
Já osobně jsem na smart phone přešel nedávno,ale je fakt,že nabízí mnohé možnosti oproti klasickým telefonům. Mám E51 a z přístupu na internet přes wifi atd jsem nadšený. Ale na druhou stranu je spousta uživatelů,kteří by asi všechny funkce smartu nevyužili. Těžko řící,jde opravdu o individuální přístup.