Diskuze k článku:Kozí dny v Cinema City

Program

prosím vás moc vás prosím...kde najdu program brněnské olympie? jakože palace cinemas samozřejmě? něco jsem našla www.olympiabrno.ic.cz/kino-palace-cinemas-program/ ale je tam jenom jakýsi výčet nebo co

Nic moc film

čekal sem od toho mnohem vic, grafina se mi naopak libila ty obličeje super.... ale jinak tragicky hlášky.... zasmal sem se az n konci... kdyz rekli.. ta koza je tezka jak *****

Nic moc

Tak jsem se teda jako věrný zákazník šel juknout a byl jsem dost zklamaný. Výtvarná stylizace mi až tak nevadila, i když něco bylo trochu moc, že byla animace horší než u západních animáků bych překous, ale příběh veškerej žádnej, jen tak splácanej, vtipy byly celkem asi tři, při dvou z nich jsem se pousmál. Z dabingu se dal přežít jenom Lábus, jinak bída s nouzí. Čekal jsem teda mnohem víc, tak snad příště.

Nic moc film

Zdravím všechny, včera jsem na tom byl, ale opravdu jsem marně hledal nějaký vtip. Mě to spíš přišlo něco jako učení se s animací, a ty obličeje to je tragický.... má na to někdo jiný názor? Ještě, že jsem měl slevu 1+1. Horší byla už snad jen Sisi, ale tam bylo aspoň pár vtipů i když fakt trapných.
No to je asi tak vše :-) přeji krásný den a hodně úspěchů

...

no paráda, už se na ten film těšíme, a ještě můžu vyhrát EEE 901, prostě supr:)

Re:czc

Je super,jak se czc propagují,mají skvělé akce,ale úplně nejlepší by bylo,kdyby pořádali nějaké akce i v Ostravě.

Palace Cinemas

A co udělat podobnou akci v Brně v Palace Cinemas? :) Olympia, Špalíček,... docela by se mi hodil notebook :D

..film

uau uvdime ale sem zvědav jakej bude,je dobrýto stahnu s češtinou a ne s titulkama koněčně něco čskýho

Film

hmm s brna to mam peknou streku no nic ale jako na ten film se kouknu urcite ! s najakou slecnou vedle me -:)

Mám už rezervováno :-)

Na neděli mám již přes měsíc naplánovánu cestu do Prahy, kvůli akci, kterou pořádají čeští trekkies (fanoušci seriálu Star Trek).Prahu navštíví americký herec Armin Shimerman, představitel barmana Quarka z vesmírné stanice na Deep Space Nine (Hlubokém Vesmíru Devět) - akce se bude konat v neděli od 15:00 v hotelu Regina (Konojedská 38/1581, Praha 10) - pro zájemce více informací na www.kontinuum.czTak jsem docela rád, že při této příležitosti navštívím ještě jednu akci :-) Děkuji tedy CZC za tuto příležitost... BTW: Do pondělí přespím na Žižkově u tetky a ráno si k vám zajedu pro jednu myšku a repráčky...

Czc

dalsi skvela soutez od czc. docela bych sel do imaxu aby to stalo za to. kdyby treba v darkach v bonus klubu byla vstupenka, mnozi by se nezlobili a uvitali to

Dobrý kozy

Když už nevyhrajete noťas, tak aspoň stojí za to tajít na kozu. Ikdyž se spíš objevují kritiky filmu, tak myslim že je to aspoň příkemná změna od odstatních filmů, co se u nás točí a je to i pro děti:) Tak vzhůru na kozu...a pro asus